ЗВ’ЯЗАТИСЯ
З НАМИ

Наші проєкти

Основна мета нашої роботи – розвивати та популяризувати сучасну українську літературу, підтримувати молодих авторів і авторок, створювати умови для розкриття їх творчого потенціалу, продукувати корисний та цікавий контент українською і сприяти популяризації читання в Україні.
Нам також йдеться про боротьбу за право бути собою, про свободу власного «Я» від стереотипів, суспільного цькування і гендерної нерівності. Нам болить, що на нашу країну напала росія й українці гинуть на фронті, нам болить стигматизація ветеранів і ветеранок АТО/ООС, нам болить, що в нашому суспільстві досі вважається нормою мовчати щодо насилля, болю та знецінення.

Тому ми створюємо літературні та літературно-мистецькі проєкти, що сприяють досягненню нашої мети, сприяють вивільненню автентичного «Я» особистості, сприяють розвитку культури та толерантності в українському суспільстві.

Реалізовані проєкти

Антологія «Думки на папері»

Не чекайте від антології типової підліткової літератури зі спрощеним світом та суцільним позитивом у фіналі. Це дорослі тексти й дорослі думки...
Переглянути

Календар «БЕЗ МЕЖ»

«Без Меж» дозволяє подивитися на текст як на витвір мистецтва. Зміст, ідея передаються не стандартними, звичними засобами, а як гра форми та структури.
Переглянути

Публічні читання 2020

Випускники «Письменницького Методу» читають свої твори в історичному місці – будинку-музеї Т. Г. Шевченка.
Переглянути

Публічні читання 2021

Попри пандемію, ми знаходимо можливості та час у безпечному та гарному місті відпочити від роботи та зануритися в літературний світ. Онлайн читання 2021.
Переглянути

Контакти

Реєстрацію завершено, ви можете записатися на наступний набір
Реєстрація на курс
Ви хочете займатися:
Тип оплати:
Оплата вноситься двома частинами: 50% при реєстрації на курс та 50% на першому занятті.

Студентам ВНЗ знижка 50%.
Ветеранам АТО/ООС знижка 100% (конкурсний відбір).
Військовослужбовцям ЗСУ знижка 100% (конкурсний відбір).