ЗВ’ЯЗАТИСЯ
З НАМИ
ГРОШІ
Life

ГРОШІ

Єдиний чоловік, який, крім пісюна, вклав в мене ще й гроші живе в Америці. Точніше технічно, він не встиг вкласти в мене пісюн, тільки кілька фото прислав, а потім видалив, коли я написала йому, що зникли почуття. Пшшссссс випарились, як крапельки піни над хвилькою біля берега Атлантичного океану. Почуття, які на початку нашого знайомства огорнули мене лагідно, коли я, немов та квіточка, прагнула тепла, ніжності, кохання. Почуття, які на якийсь час я побачила в ньому. 

Звати його Аба, дивне ім’я, як і він сам. Бо він не просто Аба, типове єврейське ім'я, як виявилось, а Аба, блядь, Lion. Він марить левами і вирішив, що він лев, такий же, курва, сильний, могутній і загадковий. Розумієш, леви в нього повсюди: на заставці телефона, на фото, в мемах та картинках. У його просторій вітальні білий диван, навпроти нього екран телевізора та дві величезні картини з левиними мордами, зліва та справа. 

Йому 47, він єврей, інженер, має двох дітей, старша донька-підліток, з яскраво-зеленим волоссям заявила йому, що любить жінок. 
Ну, я теж люблю жінок, сміється Аба.  Він в машині. За вікном сонячно та пусто. Він сивий, в хорошій фізичній формі, стильний, в футболці Lacoste, сонячних окулярах Ray-ban записує мені відео. В нього джип Audi, розкішний будинок в шикарному районі Лос-Анджелесу, будинок великий та пустий, ще є дві хаскі, які по черзі живуть то в нього, то в колишньої. 
Я люблю тебе, my everything*! Аба посилає мені цьомчик в екран. My everything. Перший день це було мило, приємно та несподівано. Після зізнання в коханні це було мило. Після доставки квітів це теж було мило, але коли на шостий день я продовжувала бути його everything стало душно. В тебе нема життя свого чи шо? Що ж було в тебе до мене, де було все твоє everything? І яким же невеличким було все те everything, якщо вмістилось в мої 55 кг та 168 сантиметрів зросту? 

Аба хоче знати про мене все: він перекладає, читає та коментує абсолютно всі мої пости в інстаграм. Він робить милі штучки, підтримує мене. Він робить милі та дивні штучки. Прочитав мій текст «Шкарлупка» про колишнього та недосконалу яєчню і став собі в яєчні залишати шкарлупи і надсилати мені фото, і їсти ту яєчню. Надіслав мені фото своїх зубів, де він шкіриться, так ніби я стоматолог і маю все роздивитись, але то просто, щоб я пам'ятала, що він lion. Але я не проти, бо майже одночасно він надіслав гроші, щоб я витратила їх на себе.

 Порадуй себе, наказав Аба Lion і я замовила масаж в сауні. 
Але ідея виявилась провальною, адже масаж замовила я в Запоріжжі в готелі на набережній під романтичною назвою «Венеція». Я приїхала туди сама, на день раніше своїх друзів з вадами зору, в нас далі були змагання зі скандинавської ходи. Місцевий масажист вирішив, що масаж мені необхідно надати іншого характеру, він м'яв мої ніженьки, м’яв мої ніженьки… Здається  думаю я, та ні, здається думаю я, і знову здається, думаю я, але ж ні не здається, подумала я і сказала:
 ЕЙ! коли він заліз пальцем в мої плавки. І шкода, що я не вмію себе захистити. Треба було раніше його зупинити, треба було не платити, треба було залишити відгук, треба було поскаржиться і це єдине, що я зробила, я поскаржилась і дівчина на ресепшн зробила вигляд, що здивувалася. 

Аба потім ще раз надіслав гроші, але вже я його не любила. В мене так часто
я швидко люблю, але потім дуже швидко (у випадку з Аба сім днів шаленого кохання) і не люблю. 
Нема, кажу я, вибач. Ось дивлюсь на тебе  і ти мені якійсь чужий, хоча так ще вчора вночі я збиралась їхати до тебе, займатися з тобою сексом, хазяйнувати у великому та просторому будинку, витрачати твої гроші, гуляти з твоїми хаскі, познайомитися з твоїми дітьми, роздивлятись картини левів на стінах твоєї вітальні. Але ні. Пройшло. Швидко. Знову. Вибач, Аба, мать твою, Lion. Не судилось бути твоєю левицею. 

*my everything (англ.) моє все

Пізнавати ще
ЧЕРВОНА ШАПОЧКА А ЛЯ ІЗДРИК
Навряд чи.
ВІКНО НА МОЇЙ КУХНІ
ЗАБАГАТО
ДЗЕРКАЛА
7 БЕРЕЗНЯ 2022
О ЛЄНЬ, Я ТЮЛЄНЬ.
УЛОВ
ВИ  ЦЕ ЧУЛИ?
ЗАПИС 1. ЛИСТОЧКИ.
МІСТО, ЯКЕ Я НЕНАВИДЖУ!
Я ЗНАЮ
ВІДКЛАДЕНІ ПОЦІЛУНКИ
А ПАМ'ЯТАЄШ
ТРИДЦЯТЬ
НО́СКИ
БІЖЕНЦІ
ДИМ ВІД СОНЦЯ

Контакты

Реєстрацію завершено, ви можете записатися на наступний набір
Реєстрація на курс
Ви хочете займатися:
Тип оплати:
Оплата вноситься двома частинами: 50% при реєстрації на курс та 50% на першому занятті.

Студентам ВНЗ знижка 50%.
Ветеранам АТО/ООС знижка 100% (конкурсний відбір).
Військовослужбовцям ЗСУ знижка 100% (конкурсний відбір).