ЗВ’ЯЗАТИСЯ
З НАМИ
ВИ  ЦЕ ЧУЛИ?
Youth

ВИ ЦЕ ЧУЛИ?

Вони знову пишуть про постріли.

«Ви це чули?»  — питають однокласники кожного разу, як чують гучні вибухи чи стрілянину. Здається, це питання задають для того, щоб упевнитися, що ти не божевільний і не один це чуєш. І це не дивно, враховуючи, що разом зі звуком пострілів приходить повідомлення про посилання на уроки. Ця ситуація мене вже не дивує, не лякає. Я впадаю в поступову апатію, але досі якась із частин мене не може в це повірити. Якась частина мене каже, що це сон.

Заперечення. Ні, це не може бути так: людина живе, радіє життю, а потім помирає, хоча ось учора вона ще була жива.

Гнів. Як вони можуть казати щось про братський народ, допомогу і дружбу,  коли стільки невинних жителів помирає? Вони нікого не жаліють, а потім ще сміють говорити щось про порятунок.

Торг. Я почну краще вчитися, буду частіше виходити надвір, тільки, будь ласка, най це все припиниться.

Депресія. У цих діях немає сенсу. У мені не має сенсу. Єдине, що я можу — це залишитись тут і чекати смерті. Згодом вона всіх наздоганяє, хочуть вони того, чи ні, хочу того я, чи ні.

Прийняття. Це відбувається й ніхто не був застережений від цього, зараз моє завдання  — вижити. Що буде далі — нікому не відомо.

Кожен день я проживаю ці стадії. Звикаю до всього. Напружує лише тоді, коли я у родичів вдома. Мене саму не залишають, тим паче з молодшою сестрою, а до магазину треба. Тому вирішили віддавати мене родичам мого тата. Й ось чергова неділя, я сиджу на ліжку в маленькій кімнаті мого двоюрідного брата. Він грає з моєю сестрою. Йому 18, мені 13, а моїй сестрі 3. Нам чутно схвильовані розмови дорослих. Вони обговорюють, що робитимуть, якщо буде повітряна тривога.

— Бачу, ти нітрохи не хвилюєшся, — кажу я своєму братові.

— Мені немає чого хвилюватися. Речі я вже зібрав, — він показує на портфель у кутку кімнати. — Одягнусь, візьму малу і все. Бункер у нашому будинку ще доволі люкс, порівнюючи з тим, що був у мене в Університеті.

Пролунав звук сирени.

Ви це чули?

 

Пізнавати ще
ЧЕРВОНА ШАПОЧКА А ЛЯ ІЗДРИК
Навряд чи.
ВІКНО НА МОЇЙ КУХНІ
ЗАБАГАТО
ДЗЕРКАЛА
7 БЕРЕЗНЯ 2022
О ЛЄНЬ, Я ТЮЛЄНЬ.
ГРОШІ
УЛОВ
ЗАПИС 1. ЛИСТОЧКИ.
МІСТО, ЯКЕ Я НЕНАВИДЖУ!
Я ЗНАЮ
ВІДКЛАДЕНІ ПОЦІЛУНКИ
А ПАМ'ЯТАЄШ
ТРИДЦЯТЬ
НО́СКИ
БІЖЕНЦІ
ДИМ ВІД СОНЦЯ

Контакты

Реєстрацію завершено, ви можете записатися на наступний набір
Реєстрація на курс
Ви хочете займатися:
Тип оплати:
Оплата вноситься двома частинами: 50% при реєстрації на курс та 50% на першому занятті.

Студентам ВНЗ знижка 50%.
Ветеранам АТО/ООС знижка 100% (конкурсний відбір).
Військовослужбовцям ЗСУ знижка 100% (конкурсний відбір).