СВЯЗАТЬСЯ
С НАМИ

Главная

<span>НАТАЛИ СКО</span>РИКОВА

НАТАЛИ СКОРИКОВА

Преподаватель американского писательского курса, основатель проекта Facebook Молодая и энергичная женщина, которая вдохновляет, воплощает в жизнь собственные мечты и помогает реализовывать мечты других.
Главная идейная вдохновительница и куратор проекта «ВІЙНА: всередині й назовні».
Единственная в Украине преподаватель «Писательского Метода Джека Грейпса».
Автор книги «Don’t stop me now», основатель издательства «Видавничий Дім Орландо» и глава правления ГО «Нові Українські Голоси».

<span>АЛЬБЕРТ</span>

АЛЬБЕРТ

Норвіч-тер’єр Альберт, Альберто, Альбертіно, Риже чудовисько, Руда шкода — усе це про нього, про маленького, шестимісячного рижого Норвіч тер’єр. Альберт приєднався до команди «Методу» в січні 2022 року коли переїхав жити до Наталі. Як тільки Альберт дізнався, чим вона займається, він почав допомагати. Альберт теж працює над рукописами. Поки Наталі «вгризається» в художнє редагування, Альберт буквально вгризається у вже виправлені ручкою тексти. Альберт живий приклад того, що твори наших студентів дійсно смачні. Руда шкода завжди присутній на всіх класах. Він слухає тексти студентів і дає зворотні відгуки. Іноді він робить це так гучно, що Наталі просить його пройти до ванної кімнати, де він вмощується на білих чистих рушниках і доосмислює почуте. А ще Альберт єдиний чоловік у команді «Метода», красивий та молодий.

<span>СТАНСА</span>

СТАНСА

<span>МАРІ</span>  БАРАБАНОВА

МАРІ БАРАБАНОВА

Організаторка та менеджерка проєктів facebook Марі завжди знає де, що й кого шукати, яке саме, у якій кількості й на котру потрібно. Марі контролює всі дедлайни, складає бюджети, звіти, саме вона працює зі всіма технічними спеціалістами (є пропозиції щодо співпраці? Пишіть Марі). Марі знає імена та прізвища всіх студентів «Методу». Навіть, якщо не згадає прізвище, точно впізнає за голосом або фото. А ще Марі любить усе структурувати: фото по роках та подіях, таблиці з переліком таблиць, папки в папці — ну ви зрозуміли. Марі працює над рукописом і малює картини, хоча сама про це мовчить й мало кому розповідає.

Команда «Писательского Метода»

Команда «Писательского Метода»

facebook Сегодня команда «Писательского Метода Джека Грейпса» в Украине — это четыре молодые женщины: преподаватель и куратор — Натали Скорикова, организатор и менеджер проектов — Марина Барабанова, автор литературных статей и копирайтер — Соня Юрченко, автор и редактор от Бога — Ева Тур. Вместе мы «лупаємо сю скалу» и создаем проекты, которые поддерживают и развивают современную украинскую литературу.

КОНТАКТЫ

Регистрация закрыта, Вы можете записаться на следующий курс
Регистрация на курс
Вы хотите заниматься:
Тип оплаты:
Оплата вносится двумя частями: 50% при регистрации на курс и 50% на первом занятии.
Студентам ВУЗов скидка 50%.
Ветеранам АТО скидка 100%.