СВЯЗАТЬСЯ
С НАМИ

Наші проєкти

Основна мета нашої роботи – розвивати та популяризувати сучасну українську літературу, підтримувати молодих авторів і авторок, створювати умови для розкриття їх творчого потенціалу, продукувати корисний та цікавий контент українською і сприяти популяризацію читання в Україні.
Але нам також йдеться про боротьбу за право бути собою, про свободу власного «Я» від стереотипів, суспільного цькування і гендерної нерівності. Нам болить, що на нашу країну напала росія й українці гинуть на фронті, нам болить стигматизація ветеранів і ветеранок АТО, нам болить, що в нашому суспільстві досі вважається нормою мовчати щодо насилля, болю та знецінення.

Тому ми створюємо літературні та літературно-мистецькі проєкти, що сприяють досягненню нашої мети, сприяють вивільненню автентичного «Я» особистості, сприяють розвитку культури та толерантності в українському суспільстві.

Реализованные проекты

Антология «Думки на папері»

Не ждите от антологии типичной подростковой литературы с упрощенным миром и позитивным финалом. Это взрослые тексты и взрослые мысли...
Переглянути

Календар «БЕЗ МЕЖ | ABSENCE OF FIELD»

«Без Меж» позволяет посмотреть на тексты как на произведение искусства. Содержание, идея передаются нестандартными, обычными способами, а как игра формы и структуры.
Переглянути

Публичные чтения 2020

Выпускники "Писательского Метода" читают свои произведения в историческом месте — дом-музей Т.Г. Шевченко.
Переглянути

Публічні читання 2021

Цей календар ми створили до першого Дня народження «Письменницького Методу» в Україні. Усі роботи виконані українськими авторами до вправи курсу, що називається «Без Меж».

КОНТАКТЫ

Регистрация закрыта, Вы можете записаться на следующий курс
Регистрация на курс
Вы хотите заниматься:
Тип оплаты:
Оплата вносится двумя частями: 50% при регистрации на курс и 50% на первом занятии.
Студентам ВУЗов скидка 50%.
Ветеранам АТО/ООС скидка 100% (конкурсный отбор). Военнослужащим ВСУ скидка 100% (конкурсный отбор).