ЗВ’ЯЗАТИСЯ
З НАМИ

Our projects

Основна мета нашої роботи – розвивати та популяризувати сучасну українську літературу, підтримувати молодих авторів і авторок, створювати умови для розкриття їх творчого потенціалу, продукувати корисний та цікавий контент українською і сприяти популяризацію читання в Україні.
Але нам також йдеться про боротьбу за право бути собою, про свободу власного «Я» від стереотипів, суспільного цькування і гендерної нерівності. Нам болить, що на нашу країну напала Росія й українці гинуть на фронті, нам болить стигматизація ветеранів і ветеранок АТО, нам болить, що в нашому суспільстві досі вважається нормою мовчати щодо насилля, болю та знецінення.

Тому ми створюємо літературні та літературно-мистецькі проєкти, що сприяють досягненню нашої мети, сприяють вивільненню автентичного «Я» особистості, сприяють розвитку культури та толерантності в українському суспільстві.

Implemented projects

Антологія «Думки на папері»

Не чекайте від антології типової підліткової літератури зі спрощеним світом та суцільним позитивом у фіналі. Це дорослі тексти й дорослі думки...
Переглянути

Календар «БЕЗ МЕЖ | ABSENCE OF FIELD»

«Без Меж» дозволяє подивитися на текст як на витвір мистецтва. Зміст, ідея передаються не стандартними, звичними засобами, а як гра форми та структури.
Переглянути

Публічні читання 2020

Випускники «Письменницького Методу» читають свої твори в історичному місці – будинку-музеї Т. Г. Шевченка.
Переглянути

Публічні читання 2021

Цей календар ми створили до першого Дня народження «Письменницького Методу» в Україні. Усі роботи виконані українськими авторами до вправи курсу, що називається «Без Меж».

CONTACTS

Registration is closed, you can enroll in the next course
COURSE REGISTRATION
Choose your class
Payment:
you can split the payment into two parts: 50% upon registration and 50% after the first class